Blog posts

Kaip pirkti aviabilietus (3)

Praktiški patarimai

Ar pigūs bilietai prilygsta nebrangiai kelionei?

Pigūs aviabilietai suvilioja keliauti. Visgi, įsivertinkite, kiek kainuos visa jūsų kelionė. Pernai nemažai lietuvaičių, tarp jų ir pažįstamų, tikrai nebrangiai įsigijo bilietus į Maldyvus per Frankfurtą. Keletas jų vėliau kreipėsi pagalbos prašydami padėti surasti viešbučius „bet kur, tik kad nebūtų labai brangu“, nes likus savaitei iki skrydžio visi viešbučiai jau buvo rezervuoti, tad liko tik prabangūs kambariai nuo 200EUR už naktį.

Taigi, neužsihipnotizuokite skrydžio kainomis ir vertinkite visos kelionės kaštus.

Nepamirškite, kad nusigauti iki turistų pamėgtų ir jūsų pasirinktų kurortų gali kainuoti daugiau nei pusę skrydžio iš Europos į Aziją ar Ameriką kainos. Pvz, jei norite sutaupyti laiko, Tailande perskridimas iš Bankoko iki Koh Samui salos (1 valanda) kainuos iki 1000 lt. Panašiai tiek Maldyvuose kainuoja  40 minučių perskridimas nedideliu oro taksi lėktuvėliu.

Kai kuriose šalyse (Indonezija, Maldyvai) taikomas išvykimo mokestis  – 10-25USD, kuris nėra nurodytas bilieto kainoje.

Jei renkatės poilsį saloje, būkite tikri, kad visos kainos ten didesnės, nei žemyne – į salą atgabenti produktus brangiau, o be to, iš salos taip lengvai ir neišvyksit 🙂

Atkreipkite dėmesį į persėdimo trukmę  – 5 valandos tranzitiniame oro uoste reiškia bent vieną (mums visada gaunasi daugiau:)) puodelį kavos bei užkandį, o tai bent 10USD žmogui,

Esame pripratinti prie Turkijos ar Egipto ALL INCLUSIVE. Deja, to negausi daugumoje šalių, tad ypač keliaudami į musulmoniškų tradicijų valstybes planuokite, kad kokteilis bare kainuos nuo 10USD.

About the author

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *